Афонські старці наклали анафему на “біснуватого” Путіна, “лжепатріарха” Кирила та українських зрадників

Це відео уже кілька днів блукає Інтернетом, один із відвідувачів нашого сайту дав посилання на це відео у своєму коментарі. І, хоч ми згодні і гаряче підтримуємо рішення монахів Афонського монастиря,  проте, не маючи можливості перевірити, що цей відеозапис знятий саме у монастирі, ми не поспішали викладати його “офіційно”, щоби не вводити в оману вас. Нині журналісти ТСН переконалися у достовірності відеоролика, тому ми пропонуємо його вашій увазі.

Ось фрагмент з сайту ТСН:

А ось повна версія відео тривалістю понад 27 хвилин на Яндекс-відео та YouTube.

Опубліковано у Повчання отців Церкви, Православна Церква | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.