Отець Нифонт взяв участь у богослужінні в с. Стіжок

Богослужіння відбулося 4 листопада 2015 року,  у ньому взяв участь високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький. У відпустовий день, перед Богослужінням владика Нестор звершив освячення чотирьох антимінсів. Після освячення антимінсів відбувся чин оновлення храму, у зв’язку з оновленням його розпису.

Владика Нестор очолив Божественну літургію у храмі Преображення Господнього у співслужінні настоятеля свящ.Тарасія Червінського, благочинного Шумського району прот. Миколая Бабія, ігумена монастиря с.Мала Іловиця ієромонаха Нифонта та запрошеного духовенства. Після відправи Божественної літургії відбувся традиційний обхід довкола храму з окропленням свяченою водою.

За інформацією прес-служби Тернопільської єпархії УПЦ КП.

Опубліковано у Про монастир. Додати до закладок Постійне посилання.