Розклад Богослужінь

Альбом: 23.03.2011 Гурбенський монастир

Неділя  8.30 -Часи. 9.00-Літургія.

1 коментар до Розклад Богослужінь

1. Larysa Dovga коментує:

СІХ!
    Дорогі в Христі Брати і Сестри,

звертаюся до Вас із щирим проханням у пильній справі.
    Я, Лариса Довга, є одним з ініціаторів акції, яка отримала назву “Помолимося за Україну разом”. Вона полягає в тому, аби молитва за Україну звучала в один день у максимальній кількості храмів усіх християнських Церков, представлених в Україні.

Спершу трохи історії…
    Мені не раз доводилося відчувати, яку велику силу має читання акафістів. У дуже скрутних ситуаціях я щоразу зверталася до читання акафістів (коли можливо – у церкві священиком, коли ні – сама вдома) і це завжди допомагало.

Розуміючи, що молитва, одночасно прочитана в десятках/сотнях церков буде у десятки або й у сотні разів сильнішою, я подумала, що, можливо, якщо спромогтися прочитати відповідні акафісти у різних церквах в один і той самий день, то це врешті допоможе Україні очиститися від окупантів та всякої іншої нечисті, отримати мир і почати будувати нормальне, згідне з Божими законами життя.
    Я звернулася з такою пропозицією до настоятеля храму, у який зазвичай ходжу (храм ап. Петра і Павла на вул. Стеценка, 14 у Києві; Київський патріархат) і він її щиро підтримав, звернувшись за благословенням цієї справи до Його Святості Святійшого патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета. Сьогодні ми це високе благословення отримали і тому можемо звертатися до всіх з закликом до участі у спільній молитві.

З благословення Святійшого Патріарха будуть читатися акафісти “за Україну, український народ, священство, владу та військо землі Української” :

16 листопада до Архистратига Михаїла,

23 листопада до ікони Богородиці “Семистрільна” та

30 листопада до ікони Богородиці “Несподівана радість”.

Дуже просимо максимально долучитися до читання цих акафістів, адже порятунок України – це наша спільна справа!

Ми дуже-дуже віримо, що це насправді допоможе Україні так само, як спільна молитва рятувала нас на Майдані. А ще дуже-дуже віримо, що “дасться нам по вірі нашій”.

І я, і всі мої однодумці будемо Вам дуже вдячними за допомогу, а всім, хто долучиться до цієї ініціативи за підтримку та спільну молитву.

На все добре,
    Лариса Довга